لبخندِ شیطانی بورل؛ وقتی غزه تناقض اروپا را آشکارتر می‌کند+ فیلم

به گزارش سردبیر پرس، «جوزف بورل» مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پاسخ به این پرسش خبرنگار الجزیره که «آیا شما اقدامات اسرائیل در غزه را جنایت جنگی می‌داند؟» گفت: من وکیل نیستم و نمی‌توانم حکم صادر کنم! خبرنگار الجزیره بلافاصله از او پرسید «آیا اروپا عملیات ۷ اکتبر حماس را جنایت جنگی می‌داند؟ بورل […]

به گزارش سردبیر پرس، «جوزف بورل» مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در پاسخ به این پرسش خبرنگار الجزیره که «آیا شما اقدامات اسرائیل در غزه را جنایت جنگی می‌داند؟» گفت: من وکیل نیستم و نمی‌توانم حکم صادر کنم!
خبرنگار الجزیره بلافاصله از او پرسید «آیا اروپا عملیات ۷ اکتبر حماس را جنایت جنگی می‌داند؟ بورل بدون مکث پاسخ داد: بله قطعاً؛ ما این اقدامات را جنایت جنگی می‌دانیم!

به‌دنبال عملیات بزرگ مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) موسوم به «طوفان الاقصی» علیه رژیم صهیونیستی، اشغالگران در اقدامی وحشیانه نوار غزه را هدف بمباران بی‌وقفه قرار داده‌اند به طوری که براساس اعلام دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه «در نتیجه حملات ارتش رژیم صهیونیستی تاکنون بیش از ۱۳۰۰۰ فلسطینی به شهادت رسیده‌اند که در این میان، نام بیش از ۵۵۰۰ کودک و ۳۵۰۰ زن به چشم می‌خورد.»

منبع : مهر نیوز