«لبیک یا حسین» خود را با جهاد تبیین گره بزنیم

حجت‌الاسلام رضا دیلمی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهارکرد: یکی از مهم‌ترین رویکردهای مکتب عاشورا و سبک زندگی عاشورایی در میدان عمل تحقق فرامین امام جامعه در راستای جهاد تبیین است. معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به سخنان سردار سلیمانی مبنی بر فرصتی که در دل تهدیدها وجود دارد در خود فرصت‌ها […]

حجت‌الاسلام رضا دیلمی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهارکرد: یکی از مهم‌ترین رویکردهای مکتب عاشورا و سبک زندگی عاشورایی در میدان عمل تحقق فرامین امام جامعه در راستای جهاد تبیین است.
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به سخنان سردار سلیمانی مبنی بر فرصتی که در دل تهدیدها وجود دارد در خود فرصت‌ها نیست، افزود: در این کارزار تمدنی گلستانی‌های صبار، شکور، لحظه شناس و دشمن شناس، همگام با مردم کشور به تأسی از قیام سیدالشهدا و جنبش جهاد تبیین و گفتمان حضرت زینب (س)، مبلغ جهاد تبیین در راستای صیانت از ارزش‌های انقلاب شده و فریاد لبیک یا حسین خود را با جهاد تبیین گره می‌زنند.
دیلمی تصریح کرد: برای آنکه یار هفتاد و سوم سیدالشهدا باشیم و به فرمان امام جامعه لبیک بگوییم همگی در نهضت عهد جهاد تبیین با هم قسم می‌شویم که پای آرمان‌های امام و شهدا برای حذف جریان استکباری و ایجاد ایرانی قوی در مسیر تحقق اسلام نوین خواهیم بود.
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: همه کلمه لبیک را به سامانه ۱۰۰۴۶۱۵ ارسال می‌کنیم و لبیک یا حسین خود را با جهاد تبیین گره می‌زنیم و مبلغ جهاد تبیین و تبیین ارزش‌های انقلاب می‌شویم.
منبع : مهر نیوز