لرستان تجلی ایثار و مقاومت است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام هبت اله هاشمی امروز سه‌شنبه در آئین افتتاحیه دومین جشنواره بین‌المللی موسیقی ایثار با عنوان «نوای مهر» در گلزار شهدای خرم‌آباد با تبریک میلاد باسعادت پیامبر اعظم و امام صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت اظهار داشت: وحدت یعنی همه زیر چتر اهل‌بیت (ع) و زیر چتر شهدا باشیم. […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام هبت اله هاشمی امروز سه‌شنبه در آئین افتتاحیه دومین جشنواره بین‌المللی موسیقی ایثار با عنوان «نوای مهر» در گلزار شهدای خرم‌آباد با تبریک میلاد باسعادت پیامبر اعظم و امام صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت اظهار داشت: وحدت یعنی همه زیر چتر اهل‌بیت (ع) و زیر چتر شهدا باشیم.
وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند فرهنگ ایثار و شهادت را در قالب هنر نشان دهید، افزود: موسیقی یکی از زیباترین جلوه‌های ایثار و شهادت را به عالم نشان می‌دهد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با بیان اینکه موسیقی از علوم الهی در چارچوب توحید خودش را عرضه می‌کند، عنوان کرد: امروز بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان میزبان بهترین هنر عالم در قالب ایثار و شهادت است.
حجت‌الاسلام هاشمی با اشاره به اینکه امروز شهر خرم‌آباد میزبان برگزاری کنگره شهدا و برپایی جشن میلاد پیامبر (ص) و امام صادق (ع) است، بیان کرد: امروز ۶۵۵۵ شهید و جانبازان ۷۰ درصد میزبان مهمانان از سراسر کشور و همچنین کشورهای حوزه مقاومت هستند.
وی عنوان کرد: استان لرستان تجلی ایثار و مقاومت است و کل یوم عاشورا در آن ساری و جاری است و امروز بر خود می‌بالیم که شاهد برنامه عظیم هستیم.

منبع : مهر نیوز