لزوم تأمین کالاهای مورد نیاز ماه مبارک رمضان وپایان سال در البرز 

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سیف‌الله اسداللهی ظهر چهارشنبه در جلسه کمیته اقدام مشترک که با حضور مدیران سازمان تعزیرات حکومتی، جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت و اصناف البرز برگزار شد، وضعیت کسب و کارهای استان را مورد بررسی قرار داد. وی در این جلسه بر ضرورت اتخاذ تمهیدات لازم در خصوص تأمین […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سیف‌الله اسداللهی ظهر چهارشنبه در جلسه کمیته اقدام مشترک که با حضور مدیران سازمان تعزیرات حکومتی، جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت و اصناف البرز برگزار شد، وضعیت کسب و کارهای استان را مورد بررسی قرار داد.
وی در این جلسه بر ضرورت اتخاذ تمهیدات لازم در خصوص تأمین کالاهای مورد نیاز استان تصریح کرد و گفت: در این راستا باید امکانات لازم با همکاری تمام دستگاه‌های ذیربط در خصوص نظارت بر نحوه توزیع اقلام و کالاهای اساسی و قیمت آنها تهیه شده و با تشکیل گشت‌های بازرسی مشترک توسط ادارات مربوطه، تخلفات احتمالی مورد رصد و کنترل‌های لازم قرار گیرد.
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز از آخرین وضعیت واحدهای نانوایی استان مطلع شد و گفت: در این راستا دستگاه‌های ذیربط باید گزارش اقدامات لازم را در مورد رسیدگی به شکایات مردمی به معاونت اقتصادی ارائه کرده و برخوردهای قانونی لازم را با جدیت بیشتر با واحدهای متخلف انجام دهند.
گفتنی است در این جلسه هر یک از دستگاه‌ها گزارشات اقدامات انجام شده در برخورد با تخلفات تعزیراتی کسبه و اصناف متخلف و نحوه کنترل و نظارت بیشتر توسط اداره کل تعزیرات را به معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گزارش دادند.

منبع : خبرگزاری مهر