لزوم تبیین دوران دفاع مقدس برای نسل نوجوان و جوان

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ پاسدار علی مهدی پور صبح دوشنبه در نخستین روز از هفته بسیج و در مراسم زنگ مقاومت و استکبار ستیزی در یکی از مدارس املش اظهار کرد: نوجوانان بسیجی با الگوبرداری از آموزه‌های دینی و انقلابی پرچم مقاومت، شهامت، شجاعت و شهادت را برافراشتند و نقشی ماندگار در حراست […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ پاسدار علی مهدی پور صبح دوشنبه در نخستین روز از هفته بسیج و در مراسم زنگ مقاومت و استکبار ستیزی در یکی از مدارس املش اظهار کرد: نوجوانان بسیجی با الگوبرداری از آموزه‌های دینی و انقلابی پرچم مقاومت، شهامت، شجاعت و شهادت را برافراشتند و نقشی ماندگار در حراست از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران بر جای گذاشتند.
وی با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج دانش آموزی اضافه کرد: امروزه فرهنگ بسیجی در جامعه نهادینه شده و با استفاده از همین فرهنگ توانستیم با عزت و اقتدار در مقابله دشمنان ایستادگی کنیم.
فرمانده سپاه ناحیه املش از اعزام دانش آموزان به اردوی راهیان نور همزمان با هفته بسیج خبر داد و افزود: مقاومت و از خودگذشتگی های دوران دفاع مقدس باید برای نسل نوجوان و جوانی که جنگ را ندیده‌اند تبیین شود.
سرهنگ مهدی‌پور با بیان اینکه بسیج در کشور نماد از خودگذشتگی و جانفشانی برای خدمت به مردم است، ادامه داد: هم اکنون مردم مظلوم فلسطین و نوار غزه با الگوبرداری از فرهنگ بسیجی و با ایثار و شجاعت، مقاومت خود را برابر ظلم و جنایت رژیم غاصب صهیونیست ادامه می‌دهند.

گفتنی است، در انتهای مراسم معلمان، فرهنگیان و دانش آموزان ضمن حمایت از مقاومت مردم مظلوم فلسطین با سردادن شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا انزجار خود را از جنایات رژیم صهیونیست اعلام کردند.

منبع : خبرگزاری مهر