لزوم توجه به توانمندسازی نیروی تراز انقلاب اسلامی

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مهدی مقدم پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم رونمایی از رویداد فرهنگی و آموزشی مثل چراغ در رشت، اظهار کرد: این رویداد سنگ بنای خوبی برای حرکت‌های بزرگ‌تری در استان است. وی با اشاره ه به اهمیت و جایگاه فعالیت‌های فرهنگی و رسانه‌ای، افزود: کارهای فرهنگی با محتوای انقلابی و […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مهدی مقدم پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم رونمایی از رویداد فرهنگی و آموزشی مثل چراغ در رشت، اظهار کرد: این رویداد سنگ بنای خوبی برای حرکت‌های بزرگ‌تری در استان است.
وی با اشاره ه به اهمیت و جایگاه فعالیت‌های فرهنگی و رسانه‌ای، افزود: کارهای فرهنگی با محتوای انقلابی و اعتقادی نقش مؤثری در جهاد تبیین دارد.
معاون فرهنگی و هنری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور با بیان اینکه جهاد تبین یک مطالبه همگانی است، گفت: تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف باید دستمایه جهادگران عرصه تبیین باشد.
مقدم، تولید محتوا و توانمندسازی افراد و جریان سازی را در عرصه جهاد تبیین بسیار مهم دانست و بیان کرد: آموزش نیروهای تراز انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف گام اثربخش در جهاد تبیین است که باید مورد توجه قرار گیرد.
وی با اشاره برگزاری رویداد فرهنگی و آموزشی مثل چراغ در گیلان، افزود: انسجام و هماهنگی در شکل گیری چنین رویدادی در گیلان قابل تحسین است و از این دست اقدامات باید گسترش پیدا کند.

منبع : خبرگزاری مهر