لزوم نمایش رشادت زنان در عرصه مقاومت

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، انسیه خزعلی، معاون ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده ظهر امروز در نشست تجلیل از نویسندگان عرصه ادبیات و مقاومت گفت: از شما نویسندگان عزیز در عرصه ادبیات و برخی عزیزان که در صحنه مقاومت هم حضور داشتند، تشکر می‌کنم که با قلم خود و با قدم‌های خود در […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، انسیه خزعلی، معاون ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده ظهر امروز در نشست تجلیل از نویسندگان عرصه ادبیات و مقاومت گفت: از شما نویسندگان عزیز در عرصه ادبیات و برخی عزیزان که در صحنه مقاومت هم حضور داشتند، تشکر می‌کنم که با قلم خود و با قدم‌های خود در عرصه مقاومت دفاع مقدس را جاودانه کردید.
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری افزود: هدف از این جلسه قدردانی از زحمات شما و بهره مندی از تجربیات و احساسات پاک شماست تا به خاطر داشته باشیم که پشتوانه این صندلی‌ها چیست و بدانیم چه خون دل‌ها خورده شده و خون سرها ریخته شده تا به اینجا رسیدیم.
وی عنوان کرد: همچنین در این جلسه تمایل داریم که مشکلات شما را بشنویم تا بدانیم چه حرکت‌هایی باید انجام شود که نسل جوان ما بیاموزند در عرصه‌های مقاومت عزت و پایداری داشته باشند.
خانم خزعلی با اشاره به کم کاری‌ها در خصوص نقش رشادت‌های زنان در عرصه‌های مقاومت تصریح کرد: متأسفانه در خصوص نقش زنان ما در عرصه‌های مقاومت کم کار شده است و بخشی از سیاست‌های معاونت زنان نسبت به دیده و نمایان شدن نقش زنان در این عرصه است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر شهدا تاریخ را نوشتند و نقطه‌های خاص و عطف تغییر را در تاریخ ثبت کردند؛ شما آن را به زبانی که جوانان احساس کنند به نگارش درآوردید و از این حیث ما قدردان شما هستیم.
منبع : مهر نیوز