لزوم کار جهادی شبکه ای برای مشارکت گسترده در انتخابات

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام روح اله حریزاوی صبح چهارشنبه در همایش بصیرتی ویژه بانوان استان در بابل بر لزوم کار جهادی شبکه ای تاکید کرد و گفت: از این رو دشمن هجمه‌های مختلفی علیه ما انجام داده است. وی از اظهار اینکه باید کار جهادی شبکه ای انجام داد، به فتنه‌های مختلف […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام روح اله حریزاوی صبح چهارشنبه در همایش بصیرتی ویژه بانوان استان در بابل بر لزوم کار جهادی شبکه ای تاکید کرد و گفت: از این رو دشمن هجمه‌های مختلفی علیه ما انجام داده است.
وی از اظهار اینکه باید کار جهادی شبکه ای انجام داد، به فتنه‌های مختلف علیه انقلاب اسلامی در کشور اشاره کرد و گفت: هر ۱۰ سال به فتنه‌ها مختلفی در کشور روبرو بودیم.
وی با عنوان اینکه باید برای حضور مردم در پای صندوق‌های رأی تلاش کرد، افزود: نباید با صندوق‌های رأی قهر کرد و تلاش کنیم تا مردم در انتخابات مشارکت گسترده‌ای داشت.
حجت الاسلام حریزاوی بر لزوم مشارکت گسترده در پای صندوق‌های رأی تاکید کرد و گفت: همچنین با استفاده از شبکه تبلیغی مبلغات در حوزه بانوان برای ترویج و حضور حداکثری و مشارکت همه اقشار جامعه در انتخابات باید تلاش کرد.
در این مراسم از بانوان فعال در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی مازندران تقدیر شد.