لهستان-ایتالیا؛ جدال برای طلای قهرمانی اروپا/ فرانسه به دنبال برنز

تیم ملی والیبال لهستان در مصافی حساس در فینال مسابقات والیبال قهرمانی اروپا به مصاف ایتالیا خواهد رفت. به گزارش سردبیر پرس، در دیدار رده بندی مسابقات والیبال قهرمانی اروپا ۲۰۲۳، دو تیم والیبال فرانسه و اسلوونی از ساعت ۱۹ به وقت ایران به مصاف هم خواهند رفت. فرانسه که در مرحله نیمه‌نهایی ۳ بر […]

تیم ملی والیبال لهستان در مصافی حساس در فینال مسابقات والیبال قهرمانی اروپا به مصاف ایتالیا خواهد رفت.
به گزارش سردبیر پرس، در دیدار رده بندی مسابقات والیبال قهرمانی اروپا ۲۰۲۳، دو تیم والیبال فرانسه و اسلوونی از ساعت ۱۹ به وقت ایران به مصاف هم خواهند رفت. فرانسه که در مرحله نیمه‌نهایی ۳ بر صفر مقابل ایتالیا شکست خورده بود به دنبال مدال برنز این مسابقات است. انگاپت بعد از شکست مقابل ایتالیا و عدم صعود به فینال این مسابقات گفت: بلافاصله بعد از بازی به خودمان گفتیم که این بازی را فراموش می‌کنیم و به فکر رتبه سوم هستیم.
بیشتر بخوانید
انگاپت: حرفی برای گفتن مقابل ایتالیا نداشتیم
سرمربی والیبال لهستان: به بازیکنانم گفتم ریسک کنند
در فینال مسابقات اروپایی، دو تیم لهستان و ایتالیا به رو در روی هم قرار خواهند گرفت. این بازی حساس از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران کار خود را دنبال خواهد کرد. لهستان به عنوان قهرمان ۲۰۲۳ لیگ ملت‌ها به دنبال کسب طلای مسابقات قهرمانی اروپا است. همچنین والیبال ایتالیا در این مسابقات نشان داد که تنها به مدال طلای این رقابت‌ها فکر می‌کند.
انتهای پیام
منبع : ایسنا