لیگ برتر والیبال آغاز شد/ شهداب انصراف نداد و برد

سی‌وهفتمین دوره لیگ برتر والیبال با پیروزی تیم شهداب یزد آغاز شد. به گزارش سردبیر پرس، سی‌وهفتمین دوره لیگ برتر والیبال از امروز (یکشنبه، ‌۳۰ مهر) با حضور ۱۴ تیم آغاز شد. دیدارهای هفته نخست با یک دقیقه سکوت برای حمایت از مردم غزه آغاز شد. شهداب که قهرمان دو دوره قبل این مسابقات است، […]

سی‌وهفتمین دوره لیگ برتر والیبال با پیروزی تیم شهداب یزد آغاز شد.
به گزارش سردبیر پرس، سی‌وهفتمین دوره لیگ برتر والیبال از امروز (یکشنبه، ‌۳۰ مهر) با حضور ۱۴ تیم آغاز شد. دیدارهای هفته نخست با یک دقیقه سکوت برای حمایت از مردم غزه آغاز شد.
شهداب که قهرمان دو دوره قبل این مسابقات است، امروز مهمان سایپا تهران بود که کارش را با برد آغاز کرد و سه بر صفر سایپا را شکست داد.
شهداب یزد ۳ – صفر سایپا تهران
ست اول: ۲۵ – ۲۳ست دوم: ۲۵ – ۱۶ست سوم: ۲۵ – ۱۸
روز گذشته سربازی یکی از بازیکنان شهداب دردسرساز شد. شایان شاهسوند، دریافت‌کننده قدرتی شهداب، مشمول خدمت وظیفه است و گفته می‌شود باید دوران سربازی‌اش را در تیم پاس که تنها تیم نظامی در لیگ برتر است، بگذراند. شنیده شده تیم شهداب یزد در مخالفت با این موضوع تهدید کرده است از لیگ برتر کناره‌گیری می‌کند. حضور این تیم در هفته نخست مسابقات ممکن است به معنای حل ماجرا باشد. البته نام شاهسوند در بین اسامی شهداب برای هفته اول مسابقات نبود.
بیشتر بخوانید:
شهداب از لیگ والیبال کناره‌گیری می‌کند؟
انتهای پیام
منبع : ایسنا