ماجرای تست مثبت کرونای دبیر فدراسیون دوومیدانی اعزامی به قونیه!

پزشک کاروان اعزامی ایران به بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی – قونیه، در مورد مثبت شدن تست کووید سرپرست تیم دو و میدانی اعزامی ایران به این مسابقات، گفت: وی خارج از کاروان اعزامی ایران به مسابقات آمده و نتوانسته است وارد دهکده مسابقات شود. تورج ملک‌محمدی، رییس کمیته پوشش پزشکی مسابقات فدراسیون پزشکی ورزشی در […]

پزشک کاروان اعزامی ایران به بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی – قونیه، در مورد مثبت شدن تست کووید سرپرست تیم دو و میدانی اعزامی ایران به این مسابقات، گفت: وی خارج از کاروان اعزامی ایران به مسابقات آمده و نتوانسته است وارد دهکده مسابقات شود.

تورج ملک‌محمدی، رییس کمیته پوشش پزشکی مسابقات فدراسیون پزشکی ورزشی در گفت‌وگو با سردبیر پرس، در مورد مثبت شدن تست کووید علی رضایی، دبیر فدراسیون دوومیدانی و سرپرست تیم دو و میدانی اعزامی ایران به این بازی‌ها، اظهار کرد: تست دبیر فدراسیون دوومیدانی زمانی که وی ایران بوده مثبت شده و آی دی کارت مسابقات هم برای او صادر نشده است.
وی ادامه داد: رضایی، عضو کاروان اعزامی ایران به بازی های همبستگی کشورهای اسلامی نبوده و در حال حاضر نیز در داخل دهکده مسابقات حضور ندارد.
انتهای پیام