مادر شهید «سالار کریمی‌خو» به فرزند شهیدش پیوست

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حاجیه خانم «اقدس صادقی» مادر شهید والامقام «سالار کریمی‌خو» پس از تحمل سال‌ها دوری و رنج فراق به فرزند شهیدش پیوست. پیکر این مادر شهید فردا پنجشنبه از ساعت ۱۰ صبح در آرامستان کرمانشاه تشیع و در جوار گلزار شهدای کرمانشاه واقع در باغ فردوس به خاک سپرده می‌شود. شهید […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حاجیه خانم «اقدس صادقی» مادر شهید والامقام «سالار کریمی‌خو» پس از تحمل سال‌ها دوری و رنج فراق به فرزند شهیدش پیوست.
پیکر این مادر شهید فردا پنجشنبه از ساعت ۱۰ صبح در آرامستان کرمانشاه تشیع و در جوار گلزار شهدای کرمانشاه واقع در باغ فردوس به خاک سپرده می‌شود.
شهید «سالار کریمی‌خو» در عملیات پیروزمندانه نصر ۷ در منطقه سردشت شرکت کرد و در روز جمعه ۱۵ مرداد ۶۶ در روز عید قربان و در سن ۲۱ سالگی پس از چند بار مجروحیت در همان روز به درجه‌ی رفیع شهادت نائل آمد؛ اما به دلیل آتش سنگین دشمن بعثی پیکر مطهرش در منطقه عملیاتی به جا ماند.
شهید کریمی خو مفقود الاثر اعلام شد و بیش از ۱۰ سال خانواده چشم انتظار بازگشت پیکر مطهرش بودند تا مهر ماه سال ۱۳۷۶ نشانی از این شهید در منطقه عملیاتی سر دشت به دست آمد و پیکر مطهر او مهرماه ۷۶ بر شانه‌های مردم کرمانشاه تشیع شده و در باغ فردوس کرمانشاه دفن گردید.

منبع : مهر نیوز