متهم تحت تعقیب در شیراز شناسایی و دستگیر شد

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ کاووس محمدی اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان شیراز پس از دریافت دستور و حکم قضایی از شعبه ۲۰ دادسرای جنایی شیرازمبنی بر دستگیری یک متهم تحت تعقیب، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند. او افزود: با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی محل اختفاء این متهم شناسایی و […]

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ کاووس محمدی اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان شیراز پس از دریافت دستور و حکم قضایی از شعبه ۲۰ دادسرای جنایی شیرازمبنی بر دستگیری یک متهم تحت تعقیب، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
او افزود: با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی محل اختفاء این متهم شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مقام قضایی تحویل داده شد.
سرهنگ محمدی با اشاره به پخش یک کلیپ از زمان دستگیری این متهم تحت تعقیب در فضای مجازی، عنوان کرد: ماموران پلیس این اختیار را دارند که در برخی از ماموریت‌ها بر اساس شرایط زمانی و مکانی متهمین و سایر ملاحظات از خودرو و لباس شخصی استفاده کنند و با توجه به اینکه این متهم تحت تعقیب و امکان متواری شدنش متصور بوده است، ماموران با خودرو و لباس شخصی نسبت به دستگیری وی اقدام کرده‌اند.
معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس فارس با بیان اینکه این متهم به اتهام تهدید با اسلحه، تهدید به اسید پاشی و ضرب و جرح تحت تعقیب بوده است، گفت: گرفتن فیلم و عکس از ماموریت پلیس هیچگونه خللی در اجرای ماموریت‌ها و انجام وظیفه ذاتی و قانونی پلیس ایجاد نخواهد کرد، ضمن اینکه در حین اجرای ماموریت اگر کوتاهی و یا قصوری از سوی کارکنان انجام شده باشد، بررسی لازم در این زمینه نیزانجام خواهد گرفت.

منبع : مهر نیوز