مجادله بین ساقی و معتاد به قتل انجامید

سرهنگ حکمت الله شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: اواخر سال ۱۴۰۱ خبر وقوع یک فقره قتل با استفاده از سلاح گرم در منطقه حسن آباد کرج به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله عوامل اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی به محل حادثه اعزام شدند. وی افزود: بررسی‌های اولیه […]

سرهنگ حکمت الله شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: اواخر سال ۱۴۰۱ خبر وقوع یک فقره قتل با استفاده از سلاح گرم در منطقه حسن آباد کرج به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله عوامل اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: بررسی‌های اولیه حکایت از این داشت که یک شهروند ۳۶ ساله که اعتیاد شدید به مواد مخدر داشته، برای خرید مواد مخدر به محل وقوع حادثه رفته که با فروشنده مواد مخدر به اختلاف خورده که این درگیری منجر به قتل نامبرده به وسیله سلاح گرم شده است.
رییس پلیس آگاهی استان البرز اضافه کرد: پس از چندین ماه تلاش و تحقیقات مستمر در نهایت مخفیگاه قاتل در شهر کرج شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی نامبرده دستگیر می‌شود.
سرهنگ شجاعی از معرفی متهم به مرجع قضایی خبر داد و در پایان خاطرنشان کرد: مجرمان و متخلفان اطمینان داشته باشند که در نهایت به دست قانون سپرده خواهند شد و پلیس دیر یا زود آنها را به سزای اعمالشان خواهند رساند.

منبع : خبرگزاری مهر