مجمع فدراسیون والیبال به تعویق افتاد

مجمع عمومی فوق‌العاده فدراسیون والیبال که قرار بود روز ۲۹ آبان برگزار شود، به تاریخ دیگری موکول شد. به گزارش سردبیر پرس، دوره ریاست چهار ساله محمدرضا داورزنی در فدراسیون والیبال ۲۹ آبان ماه به پایان می‌رسد و در این راستا بنا بر اعلام فدراسیون والیبال قرار بود مجمع عمومی فوق‌العاده فدراسیون دوشنبه، ۲۹ آبان […]

مجمع عمومی فوق‌العاده فدراسیون والیبال که قرار بود روز ۲۹ آبان برگزار شود، به تاریخ دیگری موکول شد.
به گزارش سردبیر پرس، دوره ریاست چهار ساله محمدرضا داورزنی در فدراسیون والیبال ۲۹ آبان ماه به پایان می‌رسد و در این راستا بنا بر اعلام فدراسیون والیبال قرار بود مجمع عمومی فوق‌العاده فدراسیون دوشنبه، ۲۹ آبان با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان به منظور تعیین تکلیف سرپرستی فدراسیون تشکیل گردد. 
در ادامه سید محمد پولادگر، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که این وزارتخانه مجوزی برای برگزاری مجمع فدراسیون والیبال در تاریخ پیشنهادی صادر نکرده است.
پولادگر افزود: «فدراسیون والیبال تاریخی را برای برگزاری مجمع فدراسیون والیبال پیشنهاد کرده اما وزارتخانه هنوز مجوزی صادر نکرده و تاریخی قطعی نیست.»
از طرفی فدراسیون والیبال هم اعلام کرد که برای برگزاری مجمع منتظر تایید نهایی وزارت ورزش است. با این حال اکنون فدراسیون از طریق سایت رسمی خود اعلام کرد که این مجمع در تاریخ ۲۹ آبان برگزار نخواهد شد و به زمان دیگری موکول می‌شود که پس از هماهنگی با وزارت ورزش و جوانان اعلام خواهد شد.
انتهای پیام 
منبع : ایسنا