مجوزهای لازم برای آغاز پروژه فاضلاب شهری اشتهارد صادر می‌شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مهدی ملاحسنی بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه‌ای که به منظور بررسی مشکلات و موانع اجرای طرح فاضلاب شهری و مسکن مهر اشتهارد در دفتر فرماندار برگزار شد، اظهار کرد: هر مجوزی که لازم باشد و در تسریع روند ساخت فاضلاب شهری و مسکن مهر اشتهارد تأثیر داشته باشد از […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مهدی ملاحسنی بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه‌ای که به منظور بررسی مشکلات و موانع اجرای طرح فاضلاب شهری و مسکن مهر اشتهارد در دفتر فرماندار برگزار شد، اظهار کرد: هر مجوزی که لازم باشد و در تسریع روند ساخت فاضلاب شهری و مسکن مهر اشتهارد تأثیر داشته باشد از سوی شهرداری صادر خواهد شد.
وی افزود: با توجه به کمبود آب در اشتهارد، فاضلاب و بازچرخانی آب و استفاده از روان آب‌های سطحی برای ما ضروری است و به آن نیاز داریم.
شهردار اشتهارد خاطرنشان کرد: برای تأمین آب مورد نیاز فضای سبز و پارک‌های شهر نیاز به آب داریم و این آب مورد نیاز را می‌توانیم در آینده از پس آب تصفیه‌خانه شهر اشتهارد تأمین کنیم.
وی متذکر شد: بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال بودجه و اعتبار برای ساخت و راه‌اندازی و اجرای ۲ هزار و ۷۰۰ متر خط انتقال فاضلاب از مسکن مهر به محل احداث تصفیه‌خانه فاضلاب شهری و مسکن مهر اختصاص داده شده است که با صدور مجوزهای لازم، عملیات اجرایی آن به‌زودی آغاز خواهد شد.

منبع : خبرگزاری مهر