محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در ارومیه اعلام شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس سرهنگ ایرج حسنخانی ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود: با توجه به حضور دسته جات عزاداری‌ها در معابر به منظور نظم بخشی به آمد و شد و کاهش حجم ترافیک با به کارگیری حداکثری نیروها، ضمن پوشش ترافیکی معابر تمهیدات ومحدودیت‌های ترافیکی در ارومیه اجرا خواهد شد. وی اظهار […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس سرهنگ ایرج حسنخانی ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود: با توجه به حضور دسته جات عزاداری‌ها در معابر به منظور نظم بخشی به آمد و شد و کاهش حجم ترافیک با به کارگیری حداکثری نیروها، ضمن پوشش ترافیکی معابر تمهیدات ومحدودیت‌های ترافیکی در ارومیه اجرا خواهد شد.
وی اظهار کرد: ورود خودرو به محل‌های اعلام شده برای عزاداری در روز تاسوعا و عاشورا ممنوع بوده و همکاران پلیس راهور و راه اجازه تردد در این مسیرها را نخواهند داد.
جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی گفت: از صبح تا ظهر این ایام مسیرهای پنجراه به سمت میدان انقلاب، تقاطع برق به سمت خیابان شهید سلیمانی، تقاطع هلال به سمت میدان انقلاب، میدان امام حسین (ع) به طرف خیابان امام (ره)، کنارگذر عطایی به طرف خیابان امام (ره)، تقاطع آیت الله مدنی – شهیدمطهری به سمت میدان ولایت فقیه، میدان آیت الله طالقانی به طرف میدان ولایت فقیه و تقاطع شهید باکری و آیت الله منتظری به طرف میدان ولایت فقیه مسدود خواهد بود.
سرهنگ حسنخانی ادامه داد: از صبح تا عصر نیز خیابان صمدزاده به طرف آرامگاه، میدان طالقانی به سمت خیابان وحدت و میدان دفاع مقدس به طرف خیابان وحدت نیز محدودیت‌های ترافیکی اجرا خواهد شد.
وی اضافه کرد: همچنین تمامی مسیرهای منتهی به باغ رضوان از سمت خیابان پرنیان، پل شهیدلر مسدود خواهد بود و روز تاسوعا با توجه به تجمع عظیم عزاداران حسینی در خیابان امام (ره) از صبح تا عصر (پایان مراسم) محدودیت ترافیکی در این خیابان و کلیه معابر منتهی برقرار خواهد بود.
سرهنگ حسنخانی یادآور شد: در مسیر امام زاده غریب حسن (ع) از تقاطع گونی بافی به سمت امام زاده تا خروجی تقاطع روستای وندایی از ساعت ۹ صبح تا ۱۴ ظهر و از ساعت ۱۷ بعدازظهر تا ساعت ۲۱ شب یک طرفه بوده و هر گونه توقف در حاشیه راه در محدوده طرح سرتاسر ممنوع است.
رانندگان از هر گونه پارک خودروها در مسیرهای اعلام شده خودداری کنند زیرا در صورت مشاهده به پارکینگ انتقال داده خواهند شد و شهروندان نهایت همکاری را با مأموران مستقر در معابر داشته باشند.

منبع : مهر نیوز