محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورا در ساوه

عباس خانی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، با اشاره به تمهیدات ترافیکی در تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار کرد: به منظور تسهیل در عبور و مرور و افزایش ضریب ایمنی برای عزاداران حسینی و جلوگیری از مشکلات ترافیکی در ایام تاسوعا و عاشورا، محدودیت‌های ترافیکی در مبادی حرکت دسته‌های عزاداری از ساعت ۱۹ روز […]

عباس خانی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، با اشاره به تمهیدات ترافیکی در تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار کرد: به منظور تسهیل در عبور و مرور و افزایش ضریب ایمنی برای عزاداران حسینی و جلوگیری از مشکلات ترافیکی در ایام تاسوعا و عاشورا، محدودیت‌های ترافیکی در مبادی حرکت دسته‌های عزاداری از ساعت ۱۹ روز شنبه و متعاقب آن روزهای تاسوعا و عاشورا تا خاتمه مراسم اعمال می‌شود.
وی افزود: در خیابان‌های منتهی به امامزاده سیدعلی اصغر (ع)، میدان عاشورا، خیابان انقلاب، خیابان شهید اسدی، سید ابورضا (ع) محدودیت تردد خواهیم داشت.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ساوه گفت: تمهیدات ترافیکی پلیس راهور ساوه در تاسوعا و عاشورای حسینی اعمال می‌شود و این محدودیت‌های ترافیکی به دلیل حرکت هیئت‌ها و دسته‌های عزاداری به صورت مقطعی است.
خانی تصریح کرد: از شهروندان خواستاریم ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی نهایت همکاری را با پلیس در اجرای تمهیدات ترافیکی داشته باشند.