محدودیت‌های ترافیکی عاشورا و تاسوعا در گرگان اعلام شد

سرهنگ عباس مهاجر بسطامی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن عاشورا و تاسوعا محدودیت‌های ترافیکی در گرگان اعمال می‌شود. رئیس پلیس راهور گلستان افزود: در شب تاسوعا از میدان سرخواجه، میدان شهرداری و میدان مازندران و از خیابان شهید رجایی، سه راهی میرکریمی به سمت چهارراه میدان از ساعت ۲۱ […]

سرهنگ عباس مهاجر بسطامی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن عاشورا و تاسوعا محدودیت‌های ترافیکی در گرگان اعمال می‌شود.
رئیس پلیس راهور گلستان افزود: در شب تاسوعا از میدان سرخواجه، میدان شهرداری و میدان مازندران و از خیابان شهید رجایی، سه راهی میرکریمی به سمت چهارراه میدان از ساعت ۲۱ تا پایان مراسم محدودیت تردد اعلام می‌شود.
وی در خصوص محدودیت‌های تردد در روز تاسوعا هم بیان کرد: در این روز، از سه راهی بانک ملی تا میدان شهرداری و بالعکس، از ساعت ۱۴ تا پایان مراسم محدودیت تردد اعلام شده ضمن اینکه مسیرهای منتهی به خیابان شهید بهشتی هم محدودیت تردد دارند.
مهاجر بسطامی گفت: در شب عاشورا هم از میدان مازندران، میدان شهرداری، میدان سرخواجه و از خیابان شهید رجایی، سه راه میرکریمی به سمت چهارراه میدان از ساعت ۲۱ تا پایان مراسم محدودیت تردد اعلام می‌شود.
رئیس پلیس راهور گلستان ادامه داد: همچنین در روز عاشورا از میدان مازندران به سمت میدان شهرداری، میدان سرخواجه به سمت چهارراه میدان از ساعت هفت عصر محدودیت تردد اعمال خواهد شد.
وی گفت: در روز عاشورا همچنین، از میدان شهرداری به سمت چهارراه شهدا، از چهارراه گرگانجدید به سمت چهارراه شهدا، از چهارراه آتش نشانی به سمت چهارراه شهدا و چهارراه میدان و همچنین از میدان ترمینال به سمت چهارراه شهدا از ساعت هفت عصر تا پایان مراسم محدودیت تردد اعلام می‌شود.
منبع : مهر نیوز