محمدرضا مویینی «غریزه» را تدوین کرد

به گزارش سردبیر پرس به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، تدوین فیلم سینمایی «غریزه» چهارمین ساخته سیاوش اسعدی که به صورت همزمان با فیلمبرداری آغاز شد به تازگی به پایان رسید. محمدرضا مویینی تدوینگر شاخص سینمای ایران است که تدوین سه فیلم قبلی اسعدی را نیز بر عهده داشته و می‌توان پس از یک دهه […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، تدوین فیلم سینمایی «غریزه» چهارمین ساخته سیاوش اسعدی که به صورت همزمان با فیلمبرداری آغاز شد به تازگی به پایان رسید.
محمدرضا مویینی تدوینگر شاخص سینمای ایران است که تدوین سه فیلم قبلی اسعدی را نیز بر عهده داشته و می‌توان پس از یک دهه همکاری پیوسته مویینی را یک پای ثابت فیلم‌های اسعدی دانست.
امین حیایی، پانته‌آ پناهی‌ها، با حضور ژاله صامتی، و با معرفی ۲ چهره تازه که در آینده نزدیک اسامی آنها اعلام می شود، همچنین فرهاد شریفی، افشین سنگ چاپ، پردیس پورعابدینی، لادن ژاوه‌وند، رضا کُرد از دیگر بازیگران «غریزه» هستند.
«غریزه» یکی از پرهزینه‌ترین و پرلوکیشن‌ترین فیلم‌های بخش خصوصی سینمای ایران است که در شهرهای مختلف فیلمبرداری شده و از نکات قابل توجه این فیلم، ساخت بخش عمده‌ای از دکورهای آن بوده که در نقاط مختلفی ساخته شده‌اند.
این فیلم برای حضور در جشنواره‌های بین‌المللی آماده می‌شود و از مهمترین فیلم‌های امسال است که در صورت مهیا بودن شرایط در جشنواره فیلم فجر رونمایی خواهد شد.
«غریزه» قصه‌ای عاشقانه‌ است که در اواخر دهه ۴۰ خورشیدی روایت می‌شود.

منبع : مهر نیوز