محور آزادراه شرق اصفهان مسدود است /ادامه ممنوعیت تردد بین شهری

سرهنگ اصغر زارع در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس در خصوص آخرین وضعیت محورهای استان اصفهان با توجه به بارش‌های دو روز گذشته اظهار داشت: در حال حاضر همچنان چهار محور در استان اصفهان مسدود است. وی با بیان اینکه آزادراه شرق استان اصفهان از جمله محورهای مسدود شده بر اثر بارش‌های دو روز گذشته […]

سرهنگ اصغر زارع در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس در خصوص آخرین وضعیت محورهای استان اصفهان با توجه به بارش‌های دو روز گذشته اظهار داشت: در حال حاضر همچنان چهار محور در استان اصفهان مسدود است.

وی با بیان اینکه آزادراه شرق استان اصفهان از جمله محورهای مسدود شده بر اثر بارش‌های دو روز گذشته است، تصریح کرد: بر این اساس در حال حاضر از پل شیراز تا اصفهان مسیر مسدود شده است.

محور بیاضه به سمت استان یزد همچنان مسدود است

رئیس پلیس راه استان اصفهان با بیان اینکه محور بیاضه به سمت استان یزد نیز همچنان مسدود است، ابراز داشت: در این زمینه باید توجه داشت به دلیل خرابی جاده در محدوده استان یزد این محدودیت اعمال شده است.

وی با بیان اینکه محور سه راهی جندق به سمت سمنان نیز تا صبح امروز مسدود بود، ادامه داد: این محور تقریباً در حال بازگشایی است اما ترددها با مشکل انجام می‌شود و جاده همچنان خراب است.

ممنوعیت تردد بین شهری در استان اصفهان لغو نشده است

سرهنگ زارع با اشاره به مسدود شدن محور کمربندی چاه ملک نیز اظهار داشت: این منطقه که در شهرستان خور و بیابانک قرار دارد نیز تا اطلاع ثانوی مسدود است و تردد خودروها از مسیر داخل روستا انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در دیگر محورهای استان اصفهان ترافیک معمولی است، اضافه کرد: با توجه به تغییر رنگ بندی شهرها در زمینه شیوع کرونا همچنان ممنوعیت تردد برقرار است و در این زمینه برای ایجاد تغییر در اعمال محدودیت‌ها منتظر تصمیم ستاد مقابله با کرونا هستیم.

منبع : خبرگزاری مهر