محکوم به برد هستیم

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمود شافعی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در ارتباط با بازی فردا مقابل ملوان بندر انزلی گفت: بازی فوق العاده حساس و مهمی در پیش خواهیم داشت. برای ملوان احترام زیادی قائل هستم ولی تیم ما محکوم به برد است و باید سه امتیاز این دیدار خانگی را کسب کنیم. […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمود شافعی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در ارتباط با بازی فردا مقابل ملوان بندر انزلی گفت: بازی فوق العاده حساس و مهمی در پیش خواهیم داشت. برای ملوان احترام زیادی قائل هستم ولی تیم ما محکوم به برد است و باید سه امتیاز این دیدار خانگی را کسب کنیم.
وی ادامه داد: خوشبختانه شرایط نسب به گذشته تغییر کرده و بازیکنان با انگیزه بالا تمرین می‌کنند و حمایت‌های خوبی از سوی اداره کل ورزش و جوانان و حاج آقا زارعی فومنی انجام شده و امیدوارم با تلاش بچه‌ها فردا یک روز خوب برای نماینده فوتبال البرز باشد.
شافعی در ارتباط با بازیکنان محروم و مصدوم اظهار کرد: سه بازیکن محروم و دو بازیکن مصدوم داریم که در دیدار فردا در اختیار نخواهیم داشت ولی بازیکنان جایگزین خوبی در اختیار داریم که از آنها در دیدار فردا استفاده خواهیم کرد.
دیدار گل ریحان و ملوان بندر انزلی عصر فردا ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار خواهد شد.

منبع : خبرگزاری مهر