مدیران ناکارآمد در اجرای طرح نهضت ملی مسکن برکنار می‌شوند

به گزارش سردبیر پرس، محمد هادی ایمانیه، ظهر یکشنبه در جلسه شورای مسکن استان در شیراز، با اشاره به تشکیل قرارگاه مسکن در فارس، از فرمانداران شهرستان‌های استان خواست که موانع پیش روی اجرای طرح نهضت ملی مسکن را به سرعت رفع کنند. ایمانیه تاکید کرد: شهرستان‌هایی که عملکرد مناسبی در حوزه اجرای نهضت ملی […]

به گزارش سردبیر پرس، محمد هادی ایمانیه، ظهر یکشنبه در جلسه شورای مسکن استان در شیراز، با اشاره به تشکیل قرارگاه مسکن در فارس، از فرمانداران شهرستان‌های استان خواست که موانع پیش روی اجرای طرح نهضت ملی مسکن را به سرعت رفع کنند.
ایمانیه تاکید کرد: شهرستان‌هایی که عملکرد مناسبی در حوزه اجرای نهضت ملی مسکن نداشته‌اند باید تا پایان مهرماه امسال «فونداسیون» واحدهای مصوب را تکمیل کنند و در غیر این صورت مدیران ناکارآمد در این زمینه برکنار خواهند شد.
وی، با اشاره به تشکیل قرارگاه مسکن استان فارس ادامه داد: هدف از تشکیل این قرارگاه حل مسائل و مشکلات بین بخشی است و چنانچه این مشکلات حل نشود موضوع باید در شورای مسکن استان مطرح شود تا در خصوص آنها تصمیم‌گیری شود.
او اظهار کرد: آنجا که پای منافع مردم در میان است باید ریسک‌های موجود در امور اداری را بپذیریم و موانع را یکی پس از دیگری برداریم و در جهت مصلحت مردم و تأمین آسایش و رفاه آنها گام برداریم.

منبع : مهر نیوز