مدیران کل اردبیل در مورد مسائل شهرستان‌ها تصمیم خودسرانه نگیرند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام کریم اسدی در خطبه‌های نماز جمعه امروز شهرستان خلخال با اشاره به اعلام نارضایتی مردم شهرستان خلخال در خصوص تصمیم خود سرانه مدیران کل استان اردبیل اظهار کرد: تصمیم قیوم مآبانه مدیران کل استان به ضرر شهرستان خلخال و با تصمیم مسئولین امر خلخال نبوده است. وی با […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت الاسلام کریم اسدی در خطبه‌های نماز جمعه امروز شهرستان خلخال با اشاره به اعلام نارضایتی مردم شهرستان خلخال در خصوص تصمیم خود سرانه مدیران کل استان اردبیل اظهار کرد: تصمیم قیوم مآبانه مدیران کل استان به ضرر شهرستان خلخال و با تصمیم مسئولین امر خلخال نبوده است.
وی با بیان اینکه این تصمیمات بدون اطلاع مردم و مسؤولین امر شهرستان انجام شده که نارضایتی آحاد مردم و دلسوزان انقلاب را به دنبال داشته است، گفت: رفتار مدیران کل نیز در برخی از ادارات کل با مردم صحیح نبوده و رفتار ناشایست در مسیر یک مدیر انقلاب اسلامی نیست.
امام جمعه شهرستان خلخال ضمن اشاره به حقوق ملی در منابع طبیعی از برخورد قاطعانه دادستان عمومی و انقلاب به عنوان مدعی العموم در حفظ و حراست از منافع و منابع ملی قدردانی کرد.
حجت الاسلام اسدی بیان کرد: با توجه به محدودیت فصل کاری انتظار است دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان برای اجرا و تکمیل پروژه‌های عمرانی و طرح‌های در دست اجرای منطقه بیش از پیش تلاش کنند.
وی با تبریک روز خبرنگار، رسالت خبرنگاران را بیان واقعیت و حقیقت‌ها و آلام جامعه عنوان کرد و افزود: امروزه با وجود توسعه امکانات رسانه‌ای و افزایش دسترسی مردم به اطلاعات، همچنان جامعه نیازمند اطلاع رسانی مفید و مؤثر از سوی خبرنگاران و تلاشگران رسانه‌ای دلسوز و آگاه است.
امام جمعه خلخال افزود: خبرنگار با انتقاد سازنده می‌تواند برای حل مشکلات مردم و خواسته‌های جامعه مفید بوده و یا با انتشار اخبار مسموم و مشوش همه تلاش‌های مسئولین دلسوز و تلاشگر نظام را زیر سوال ببرد. از این رو کار خبرنگاران ارزشمند و در عین حال بسیار خطیر و حساس است.