مراسم تشییع پیکر دومین شهید سلامت خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش سردبیر پرس، مراسم تشییع پیکر علی رستمی، دومین شهید مدافع سلامت در خراسان شمالی از مقابل بیمارستان تخصصی آیت الله هاشمی رفسنجانی شیروان با حضور خانواده این شهید، امام جمعه و همچنین کادر بهداشت و درمان دانشگاه برگزار شد. شهید علی رستمی به عنوان تکنسین فوریت‌های پزشکی در بیمارستان‌های امام خمینی (ره) و […]

به گزارش سردبیر پرس، مراسم تشییع پیکر علی رستمی، دومین شهید مدافع سلامت در خراسان شمالی از مقابل بیمارستان تخصصی آیت الله هاشمی رفسنجانی شیروان با حضور خانواده این شهید، امام جمعه و همچنین کادر بهداشت و درمان دانشگاه برگزار شد.
شهید علی رستمی به عنوان تکنسین فوریت‌های پزشکی در بیمارستان‌های امام خمینی (ره) و هاشمی رفسنجانی و همچنین پایگاه‌های جاده‌ای اورژانس ۱۱۵ شهرستان شیروان از ابتدای شیوع کرونا در صف اول مبارزه با کرونا جان فشانی کرد که با ابتلاء به این بیماری منحوس، به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
شهید علی رستمی ۴۹ ساله از جانبازان دوران دفاع مقدس بود که به علت عارضه بیماری کرونا در بیمارستان تخصصی آیت الله هاشمی رفسنجانی شیروان تحت درمان قرار داشت اما ۱۲ اردیبهشت جان به جان آفرین تسلیم کرد و به یاران شهیدش پیوست.