مراسم عاشورا در میدان ۲۲ بهمن شهر ایلام برگزار می شود

حجت الاسلام محمد علی نجفی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس در خصوص برنامه‌های روزهای تاسوعا و عاشورا حسینی در ایلام اظهار کرد: شب تاسوعا و همچنین شب عاشورا تجمع عزاداران در محل میدان ۲۲ بهمن شهر ایلام برگزار می‌شود. وی افزود: تجمع در روز عاشورا از ساعت ۸ صبح با حضور دستجات و عزاداران […]

حجت الاسلام محمد علی نجفی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس در خصوص برنامه‌های روزهای تاسوعا و عاشورا حسینی در ایلام اظهار کرد: شب تاسوعا و همچنین شب عاشورا تجمع عزاداران در محل میدان ۲۲ بهمن شهر ایلام برگزار می‌شود.
وی افزود: تجمع در روز عاشورا از ساعت ۸ صبح با حضور دستجات و عزاداران حسینی در میدان ۲۲ بهمن آغاز و تا ساعت ۱۲ ظهر ادامه دارد.
وی همچنین اضافه کرد: نماز ظهر عاشورا نیز در مصلی امام خمینی (ره) شهر ایلام با حضور عزاداران و عاشقان اباعبداله الحسین (ع) نیز برگزار می‌شود.
تمهیدات پلیس راهور ایلام برای پوشش ترافیکی مراسم تاسوعا و عاشورا
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اعمال طرح محدودیت‌های ترافیکی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در ایلام خبر داد.
سرهنگ علی شاهوردی با اشاره به طرح محدودیت‌های ترافیکی در سطح معابر اظهار کرد: پلیس راهور استان تمهیدات لازم را برای ایام عزاداری و به ویژه تاسوعا و عاشورا در نظر گرفته و از همه ظرفیت‌های موجود در این راستا استفاده می‌کند.
وی افزود: از ساعت ۸ صبح روز تاسوعای حسینی محدودیت ترافیکی از میدان کشوری به سمت تقاطع آیت الله حیدری و تا میدان ۲۲ بهمن و همچنین از میدان امام به سمت میدان ۲۲ بهمن محل تجمع هئیت‌های عزاداری اعمال خواهد شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام ادامه داد: در شب‌های گذشته پوشش ترافیکی مطلوبی در سطح معابر و در محدوده تکایا و هیئت‌های مذهبی و… به عمل آمده و برای روز عاشورا نیز تمهیدات لازم از جمله محدودیت‌های ترافیکی لحاظ شده است.

منبع : مهر