مراسم عزاداری سالار شهیدان در کاخ دادگستری برگزار شد

به گزارش سردبیر پرس، به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام)، مراسم عزاداری در کاخ دادگستری با حضور مسئولان عالی قضائی، کارکنان قضائی و اداری برگزار شد. این مراسم که با قرائت زیارت عاشورا و مرثیه‌خوانی مداحان اهل بیت (ع) همراه بود، از روز شنبه اول ماه محرم الحرام […]

به گزارش سردبیر پرس، به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام)، مراسم عزاداری در کاخ دادگستری با حضور مسئولان عالی قضائی، کارکنان قضائی و اداری برگزار شد.
این مراسم که با قرائت زیارت عاشورا و مرثیه‌خوانی مداحان اهل بیت (ع) همراه بود، از روز شنبه اول ماه محرم الحرام ۱۴۴۴ قمری مصادف با هشتم مردادماه تا روز شنبه در طبقه همکف کاخ دادگستری با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار شد.
همچنین حجت‎الاسلام والمسلمین عروجی رئیس شعبه ششم دیوان عالی کشور ضمن ایراد سخنرانی در این مراسم معنوی ضمن توصیه به غنیمت شمردن و برکات سوگواری برای سید و سالار شهیدان، درباره فلسفه شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفایش و رسالت بازماندگان واقعه عاشورا مطالبی را بیان کرد.
گفتنی است؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور، برخی از مسئولان عالی قضائی و قضات عالی رتبه دیوان عالی کشور در این مراسم معنوی حضور داشتند.

منبع : مهر نیوز