مراسم یوم‌العباس کرج با حضور اقوام مختلف برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام ولایی‌برحق در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس ضمن تسلیت ایام شهیدان سید سالار شهیدان امام حسین (ع) اظهار کرد: در ساعت ۹ صبح روز تاسوعای حسینی تجمع بزرگ یوم العباس در شهر کرج از محدوده چهارراه هفت تیر به سمت امامزاده حسن (ع) به فضل خدا برگزار می‌شود. وی بیان کرد: حضور دسته‌های عزاداری، […]

حجت‌الاسلام ولایی‌برحق در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس ضمن تسلیت ایام شهیدان سید سالار شهیدان امام حسین (ع) اظهار کرد: در ساعت ۹ صبح روز تاسوعای حسینی تجمع بزرگ یوم العباس در شهر کرج از محدوده چهارراه هفت تیر به سمت امامزاده حسن (ع) به فضل خدا برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: حضور دسته‌های عزاداری، هیئات مذهبی، مواکب، ایستگاه‌های صلواتی، مساجد و آحاد مردم در این تجمع به صورت بسیار چشمگیری حضور خواهند داشت.
مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز تصریح کرد: حضور بعضی از اقوام ساکن در البرز هستند از کردها، لرها، شمالی‌ها، خوزستانی‌ها، یزدی‌ها و حتی اتباع این عزاداری را متفاوت از عزاداری‌های دیگر کرده است.
وی خاطرنشان کرد: تجمع یوم‌العباس نماد شهر عزاداری است که از انواع مختلف با سلایق مختلف در کنار هم حول محور ولایت و دستگاه سید و سالار شهیدان همدوش هم به اعضا و اقامه عزا می‌پردازند.
وی متذکر شد «مردم، نهادها، گروه‌های مردمی و یکایک عزاداران سیدالشهدا (ع) را دعوت می‌کنیم که در با حضورشان در این مراسم ما در اعتلا و اقامه عزای امام حسین (ع) همراهی کنند.

منبع : خبرگزاری مهر