مرخصی محکومان به جرایم خشن تهدیدی برای جامعه است

به گزارش سردبیر پرس، علی دهقانی درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: به منظور بهبود زیرساخت‌های شهری در نقاط مختلف خوزستان افزایش روشنایی معابر و اماکن، افزایش گشت‌های پلیس، جمع‌آوری معتادان متجاهر، ساماندهی فروشندگان و خریداران ضایعاتی و حمایت صحیح از گشت‌های «رضویون» مانند تأمین خودرو و سوخت برای کاهش سرقت در شهرها الزامی است. […]

به گزارش سردبیر پرس، علی دهقانی درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: به منظور بهبود زیرساخت‌های شهری در نقاط مختلف خوزستان افزایش روشنایی معابر و اماکن، افزایش گشت‌های پلیس، جمع‌آوری معتادان متجاهر، ساماندهی فروشندگان و خریداران ضایعاتی و حمایت صحیح از گشت‌های «رضویون» مانند تأمین خودرو و سوخت برای کاهش سرقت در شهرها الزامی است.
وی با بیان اینکه مرخصی محکومان سرقت‌های به عنف، مسلحانه و مقرون به آزار (جرایم خشن)، تهدیدی برای جامعه است، افزود: با تقاضای مرخصی اینگونه محکومان موافقت نمی‌شود.
دهقانی با اشاره به افزایش سرقت اموال عمومی در چندسال اخیر در کلان‌شهر اهواز و سرقت بخش‌هایی از پل فولاد در سال‌های اخیر، ادامه داد: افزایش دوربین‌های نظارتی در شهر و محورهای کمربندی در کشف جرم بسیار مؤثر است.
رئیس کل دادگستری خوزستان با بیان اینکه دستگاه قضائی با قاطعیت با سارقان برخورد خواهد کرد، گفت: علاوه بر برخورد مقابله‌ای نیروی انتظامی و دستگاه قضائی نیز ناامن سازی محیط برای مجرمان از کارهای پیشگیرانه است و دستگاه‌های اجرایی باید با عمل به تکالیف خود به این موضوع ورود کنند.

منبع : مهر نیوز