مردمی بودن ویژگی انقلاب است/ دستاوردهای انقلاب در جامعه تبیین شود

به گزارش سردبیر پرس، جعفر مردانی در ظهر شنبه در جلسه ستاد دهه فجر با بیان اینکه ایام مبارک فجر یادآور ایثار از خودگذشتگی و فداکاری است، اظهار کرد: ملت ایران با رهبری امام (ره) در شکست حکومت پایه‌گذار ظلم و ستم در سال ۵۷ خوش درخشیدند. وی با اشاره به اینکه عواملی همچون دین […]

به گزارش سردبیر پرس، جعفر مردانی در ظهر شنبه در جلسه ستاد دهه فجر با بیان اینکه ایام مبارک فجر یادآور ایثار از خودگذشتگی و فداکاری است، اظهار کرد: ملت ایران با رهبری امام (ره) در شکست حکومت پایه‌گذار ظلم و ستم در سال ۵۷ خوش درخشیدند.
وی با اشاره به اینکه عواملی همچون دین و دینداری، ولایت و ولایتمداری، رهبری امام (ره) و حضور منسجم مردم رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود، عنوان کرد: برای تداوم انقلاب باید همچون گذشته از این عوامل استفاده کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه رهبری در رأس هرم انقلاب است، تصریح کرد: باید فرصت دهه فجر برای تبیین ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و امام (ره) در جامعه به ویژه نسل جوان و نوجوان استفاده کرد.
مسئولان دستاوردهای انقلاب را به مردم معرفی کنند
مردانی با اشاره به اینکه مسئولان باید در بین مردم حضور داشته باشند، ادامه داد: با تلاش و کار جهادی باید در جهت رفع محرومیت استان اقدام کرد.
وی با بیان اینکه پس از انقلاب اسلامی اقدامات مؤثری در راستای توسعه زیر ساخت‌ها انجام گرفته است، گفت: مسئولان باید دستاوردهای انقلاب را به مردم معرفی کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران از روزهای نخست زیر فشار اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه دشمن بوده است، مطرح کرد: با وجود این تحریم‌ها انقلاب اسلامی امروز در اوج اقتدار ملی و بین المللی است.
با وحدت باید از انقلاب صیانت کرد
مردانی به موفقیت‌های علمی، پزشکی، مهندسی و اقتصادی اشاره کرد و افزود: دشمن همیشه با انقلاب در حال دشمنی بوده است که وظیفه ما تبیین و بیان دشمنی استکبار جهانی سرکردگی آمریکا و سلطنت طلبان به جامعه است.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با حضور و حمایت مردم همچون کوه ایستاده است، اظهار کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب راه توسعه و پیشرفت نشان داده شده است که این مهم باید تبیین شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: برای مقابله با هجمه بدخواهان انقلاب باید نشاط، شادی و امیدآفرینی در بین مردم افزایش یابد.
مردانی با بیان اینکه با وحدت می‌توان از انقلاب صیانت کرد، گفت: مراسم ایام الله دهه فجر باید با محوریت مردم در استان برگزار شود.