مردم غزه نماد مظلومیت در عین اقتدار هستند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس حجت‌الاسلام رضا نوری پیش از ظهر دوشنبه در دیدار با بسیجیان خراسان شمالی که در محل دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد اظهار کرد: ویژگی‌های اصلی بسیجیان معرفت، شناخت و فهم است. نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی تصریح کرد: بسیجی با شناخت مفهوم متعالی بسیج داوطلب مبارزه و مواجه […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس حجت‌الاسلام رضا نوری پیش از ظهر دوشنبه در دیدار با بسیجیان خراسان شمالی که در محل دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد اظهار کرد: ویژگی‌های اصلی بسیجیان معرفت، شناخت و فهم است.
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی تصریح کرد: بسیجی با شناخت مفهوم متعالی بسیج داوطلب مبارزه و مواجه با سختی‌ها و مشکلات است.
امام جمعه بجنورد با اشاره به حضور میدانی بسیجیان در رویدادهای مختلف بیان کرد: خون شهدا و بسیجیان ایران اسلامی را از گزند حوادث و بلایا بیمه کرده و در تثبیت نظام نقش مهمی ایفا کرده است.
وی در ادامه افزود: فعالیت‌های بسیج در عرصه‌های مختلفی از امدادرسانی به مردم در مشکلات تا ارتقای مباحث اعتقادی امتداد دارد.
حجت الاسلام نوری در ادامه با اشاره به حوادث غزه بیان کرد: مردم غزه نماد مظلومیت و در عین حال اقتدار هستند و در دوران تمدن اسلامی و در عصر ظهور مردم غزه پرچمدار مقاومت هستند
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: مردم استان بار دیگر با حضور پررنگ در پای صندوق‌های رأی نقشه‌های شوم دشمنان را نقش برآب خواهند کرد.

منبع : خبرگزاری مهر