مردم فریب شعارهای توخالی را نمی‌خورند/توجه به شفافیت انتخابات

حسین محمد صالحی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، با اشاره به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: انتخابات این دوره اهمیت بسیاری دارد و لزوم همبستگی مردم و گروه‌ها در هر دو انتخاب سرنوشت ساز است. وی با بیان اینکه میزان مشارکت مردم موجب شکست و یاس […]

حسین محمد صالحی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس، با اشاره به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: انتخابات این دوره اهمیت بسیاری دارد و لزوم همبستگی مردم و گروه‌ها در هر دو انتخاب سرنوشت ساز است.
وی با بیان اینکه میزان مشارکت مردم موجب شکست و یاس دشمنان خواهد شد، افزود: شفافیت در بیان عملکرد و مطلع ساختن مردم از برنامه‌های آینده داوطلبان ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا موجب دلگرمی و اطمینان مردم به نظام می‌شود.
دوری از اغراض سیاسی در خدمت به مردم
نماینده مردم منطقه فریدن در مجلس شورای اسلامی افزود: بر این اساس دوری از اغراض سیاسی در راستای خدمت صادقانه به مردم، داشتن برنامه اقتصادی در راستای قانون اساسی و مطابق دستاوردهای انقلاب اسلامی برای هر کدام از داوطلبان اهمیت وافری دارد.
محمد صالحی با بیان اینکه مردم باید با دقت تمام افرادی مدیر، مدبر و کاردان در امور کشور و شهر و روستا را انتخاب کنند، تاکید کرد: لازم است کاندیداها به دور از شعارهای خیالی و دور پردازی در پی ارائه راهکار عملیاتی در راستای رفع مشکلات مردم باشند زیرا مردم دیگر فریب شعارهای تو خالی را نمی‌خورند.
ضرورت مشارکت مردم در انتخابات
نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت مشارکت مردم در انتخابات گفت: تاکید کرد: به تعبیر رهبر معظم انقلاب مسئولیت‌های مهم کشور باید به افراد صاحب فکر، دارای اراده و قدرت تفکر و خلاقیت سپرده شود.
وی افزود: مردم در انتخابات به افراد شایسته رأی بدهند تا شاهد فردایی روشن‌تر برای ایران اسلامی، رفع موانع اقتصادی و معیشتی و سربلندی مردم ایران اسلامی باشیم.

منبع : خبرگزاری مهر