مردم همواره نقشه‌های دشمنان را در زمان‌های مختلف خنثی کرده‌اند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عباس سروری بعد از ظهر سه شنبه در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه به مناسبت سالروز تأسیس این نهاد، اظهار کرد: مراسم و مناسبت‌های ملی، مذهبی و انقلابی در استان کرمانشاه همواره برگزار می‌شود. وی افزود: برگزاری مراسم‌های ملی و مذهبی با وجود کمبودها و کاستی‌های […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عباس سروری بعد از ظهر سه شنبه در دیدار با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه به مناسبت سالروز تأسیس این نهاد، اظهار کرد: مراسم و مناسبت‌های ملی، مذهبی و انقلابی در استان کرمانشاه همواره برگزار می‌شود.
وی افزود: برگزاری مراسم‌های ملی و مذهبی با وجود کمبودها و کاستی‌های با همراهی‌های دلسوزانه مسئولین و کارکنان دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی به پشتوانه مردمی این نظام موجب خنثی شدن نقشه‌های دشمنان در عرصه‌های مختلف شده و امروزه دشمنان انقلاب اسلامی با توان در حوزه جنگ نرم و رسانه علیه جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند.
گفتنی است، همچنین در این جلسه تعدادی از اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود در خصوص فعالیت‌های شورا و مسائل فرهنگی استان کرمانشاه پرداختند.

منبع : مهر نیوز