مردم پای کار انقلاب هستند/ اخلاص مهمترین خصلت حاج قاسم بود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدباقر قالیباف ظهر پنجشنبه در گلزار شهدای کرمان به خبرنگاران گفت: برای من توفیقی است که بتوانم در جمع زائران مرقد شهید سلیمانی حضور داشته و در جمع این مردم دلداده به شهادت و مکتب سلیمانی باشم. وی بیان کرد: شهید سلیمانی یک پاسدار، رزمنده و فرمانده واقعی بود و […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدباقر قالیباف ظهر پنجشنبه در گلزار شهدای کرمان به خبرنگاران گفت: برای من توفیقی است که بتوانم در جمع زائران مرقد شهید سلیمانی حضور داشته و در جمع این مردم دلداده به شهادت و مکتب سلیمانی باشم.
وی بیان کرد: شهید سلیمانی یک پاسدار، رزمنده و فرمانده واقعی بود و جا دارد از زواری که در این هوای سرد به گلزار شهدا تشریف می‌آورند تشکر کنم.
رئیس مجلس افزود: تقدیر و تشکر می‌کنم از همه کسانی که به زوار خدمات رسانی می‌کنند امیدواریم همه ما به گونه‌ای عمل کنیم که راه شهدا و امام شهدا را تحت رهبری مقاوم معظم رهبری پیش ببریم.
وی گفت: امیدواریم از اخلاص و صمیمیت و صفای حاج قاسم نصیب همه ما بشود. اخلاص شهید سلیمانی باعث شده مردم چنین به این شهید توجه کنند، او صادق و مخلص بود و به همین دلیل به این جایگاه رسید.
وی ادامه داد: اینکه اینگونه مردم برای قدردانی از حاج قاسم به میدان می آیند نتیجه تلاش‌های بی وقفه شهید سلیمانی برای مردم بود.
رئیس مجلس بیان کرد: مردم امروز پای کار انقلاب هستند و انشالله که ما مدیران بتوانیم قدر مردم را بدانیم و نسبت به مردم به درستی انجام وظیفه کنیم.

منبع : خبرگزاری مهر