مرز دوغارن همچنان بسته است/ حدود ۵۰۰ کامیون در مرز متوقف هستند

سردبیر پرس/خراسان رضوی سرپرست گمرکات خراسان رضوی گفت:در رابطه با بازگشایی مرز دوغارون تاکنون تصمیمی گرفته نشده است و منتظر اعلام استانداری برای بازگشایی مرز هستیم.  جواد جعفری در گفت‌وگو با سردبیر پرس در رابطه با وضعیت بازگشایی مرز دوغارون و از سرگیری دوباره فعالیت‌های تجاری بین ایران و افغانستان اظهار کرد: در رابطه با […]

سردبیر پرس/خراسان رضوی سرپرست گمرکات خراسان رضوی گفت:در رابطه با بازگشایی مرز دوغارون تاکنون تصمیمی گرفته نشده است و منتظر اعلام استانداری برای بازگشایی مرز هستیم. 
جواد جعفری در گفت‌وگو با سردبیر پرس در رابطه با وضعیت بازگشایی مرز دوغارون و از سرگیری دوباره فعالیت‌های تجاری بین ایران و افغانستان اظهار کرد: در رابطه با بازگشایی مرز دوغارون تا کنون تصمیمی گرفته نشده است و هنوز ابلاغیه‌ای مبنی بر بازگشایی مرز به دست ما نرسیده است.

وی ادامه داد: ابلاغیه‌ای برای بازگشایی مرز دوغارون به دست ما نرسیده است و ما منتظر اعلام استانداری برای بازگشایی مرز هستیم. 

سرپرست گمرکات خراسان رضوی بیان کرد: هم اکنون حدود ۵۰۰ کامیون در مرز دوغارون متوقف هستند، اما خوشبختانه به مکانی امن منتقل شده‌اند. به محض بازگشایی مرز این کامیون‌ها به فعالیت عادی خود ادامه می‌دهند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا