مرگ دلخراش کارگر یک واحد تولیدی در زنجان

اصغر نجاری در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس گفت: عصر روز دوشنبه طی حادثه‌ای یکی از کارگران جدیدالورود یک واحد تولید کننده ترانس پس از اعزام به بیمارستان به علت وخامت وضعیت جسمی جان خود را از دست داد. وی اظهار کرد: مرحوم ابراهیم محمدی متولد ۱۳۷۵ دارای مدرک فوق دیپلم با ۶ ماه سابقه […]

اصغر نجاری در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس گفت: عصر روز دوشنبه طی حادثه‌ای یکی از کارگران جدیدالورود یک واحد تولید کننده ترانس پس از اعزام به بیمارستان به علت وخامت وضعیت جسمی جان خود را از دست داد.
وی اظهار کرد: مرحوم ابراهیم محمدی متولد ۱۳۷۵ دارای مدرک فوق دیپلم با ۶ ماه سابقه خدمت در این مجموعه بود که در جریان جابه‌جایی «بوبین» و سقوط این قطعه جان خود را از دست داد و یکی از کار گران هم آسیب دیده است.
دبیر اجرایی خانه کارگر استان زنجان گفت: طبق اصول باید کارفرماها قبل از بازنشستگی نیروهای قدیمی از آنها در آموزش نیروهای جدید استفاده کرده و نحوه جابه‌جایی قطعات و روش اصولی در حین فعالیت در واحدهای صنعتی را به صورت عملی آموزش دهند.
‌نجاری با تاکید بر لزوم توجه به تقویت ایمنی در محل کار، متذکر شد: واحد تولیدی همانند شرکت تولید کننده ترانس که در سطح جهانی مطرح است باید توجه بیشتری در حد استانداردها بین المللی به مقوله ایمنی داشته باشد.