مزار شهدای پیشوا همزمان با سالروز تاسیس سپاه پاسداران گلباران شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، پیش از ظهر جمعه و همزمان با دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) مزار شهدای پیشوا گلباران شد. بر اساس این گزارش در این مراسم که با حضور سرهنگ درویش متولی فرمانده سپاه، تاجیک نوری فرماندار، جزایری جانشین انتظامی و دیگر مسئولین […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، پیش از ظهر جمعه و همزمان با دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) مزار شهدای پیشوا گلباران شد.
بر اساس این گزارش در این مراسم که با حضور سرهنگ درویش متولی فرمانده سپاه، تاجیک نوری فرماندار، جزایری جانشین انتظامی و دیگر مسئولین و حضور پاسداران و سربازان و بسیجیان مزار شهدای صحن مطهر حضرت جعفربن موسی الکاظم علیه السلام شهرستان پیشوا برگزار شد مزار این شهدای گرانقدر گلباران شد.
گفتنی است که ردم خداجو و شهیدپرور شهرستان پیشوا نیز در این مراسم به اتفاق فرماندهای سپاه و مسئولان دستگاه اجرایی با حضور در صحن مطهر امامزاده جعفر (ع) و گلزار شهدای این مکان مقدس، ضمن نثار گل، بر ادامه راه شهیدان و ایستادگی بر آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام راحل و شهدا تأکید کردند.