مسئولان با تولید دانش بنیان شعاری برخورد نکنند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در رزمایش کمک‌های مومنانه سه شهرستان غرب مازندران با تبریک فرارسیدن سال نو با اشاره به نامگذاری سال جدید و گره زدن تولید با دانش بنیان و اشتغال زا بودن اظهار داشت: این شعار باید نقطه توجه مسئولان باشد و برای عملی شدن این شعار […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در رزمایش کمک‌های مومنانه سه شهرستان غرب مازندران با تبریک فرارسیدن سال نو با اشاره به نامگذاری سال جدید و گره زدن تولید با دانش بنیان و اشتغال زا بودن اظهار داشت: این شعار باید نقطه توجه مسئولان باشد و برای عملی شدن این شعار و نام تلاش کنیم.
وی با تاکید براینکه مسئولان با شعار سال شعاری برخورد نکنند، برخورد علمی و عملیاتی کردن شعار را مسئله مهم برشمرد و خواهان تلاش مسئولان در این زمینه شد.
وی با تقدیر از کمیته امداد در برپایی رزمایش کمک مومنانه اظهار داشت: در دین اسلام، شاد کردن در عید اولویت است و باید شادی خود را در شادی دیگران جستجو کرد و این فرهنگ انسانیت محسوب می‌شود.
آیت الله محمدی لائینی تصریح کرد: قبل از شادبودن، شادکردن باید مدنظر باشد و انتظار داریم نهادهای مختلف وارد این حوزه شوند و خوشبختانه کمیته امداد و آستان قدس در این زمینه ورود کردند.
امام جمعه ساری بخشی از جهاد تبیین را رزمایش کمک‌های مومنانه ذکر کرد.

منبع : مهر نیوز