مسابقات مناظره، جریان سازی اجتماعی است

سردبیر پرس/مرکزی رئیس هیات داوران دوازدهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان استان مرکزی گفت: این رویداد را نباید به شکل یک مسابقه ببینیم بلکه به شکل یک جریان سازی اجتماعی باید دیده شود. سید محمد الحسینی، ۱۰ بهمن در آیین اختتامیه مرحله استانی این مسابقات در استان مرکزی اظهار کرد: شرکت کنندگان در این دوره نشان […]

سردبیر پرس/مرکزی رئیس هیات داوران دوازدهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان استان مرکزی گفت: این رویداد را نباید به شکل یک مسابقه ببینیم بلکه به شکل یک جریان سازی اجتماعی باید دیده شود.
سید محمد الحسینی، ۱۰ بهمن در آیین اختتامیه مرحله استانی این مسابقات در استان مرکزی اظهار کرد: شرکت کنندگان در این دوره نشان دادند که متعهدانه و عاقلانه می‌توانند این جریان را در دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه شکل دهند. شرکت حوزه‌های علمیه در این مسابقات، بسیار قابل تحسین بود.
الحسینی با بیان اینکه اگر قرار است گفت و گو در جامعه شکل بگیرد، باید در مسیر وحدت روانشناختی حرکت کنیم، گفت: امروزه اگر مشکلاتی در جامعه وجود دارد به علت نداشتن روش مندی و کنشگری صحیح در جامعه است.
رئیس هیات داوران دوازدهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان استان مرکزی تصریح کرد: دانشجویان دارای دو نقش در مقام شهروندی و دانشجویی هستند. وظیفه دانشجویان این است که نقد کنند و فضای گفت و گو را در جامعه رواج دهند.
به گزارش سردبیر پرس، در پایان دوازدهمین دوره از مسابقات مناظره دانشجویان در استان مرکزی، گروه قلم از دانشگاه فرهنگیان شهید باهنر رتبه اول، گروه تابش از دانشگاه فرهنگیان زینب کبری(س) رتبه دوم، گروه شهید باکری از حوزه علمیه خواهران ساوه رتبه سوم و گروه رافعان چالش از دانشگاه فرهنگیان شهید باهنر رتبه چهارم را کسب کردند.

انتهای پیام