مسافرت ها محدود به اول سال نشود/انتقاد از آمار بالای تصادفات

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت الله جعفر سبحانی ظهر سه شنبه در دیدار فرمانده انتظامی کشور با انتقاد از آمار بالای تلفات و تصادفات جاده‌ای در ایام نوروز اظهار داشت: تعداد تلفات جاده‌ای در ایام نوروز در جاده‌ها بسیار زیاد است که بایدی برای آن فکری کرد. وی خطاب به سردار اشتری اظهار داشت: […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، آیت الله جعفر سبحانی ظهر سه شنبه در دیدار فرمانده انتظامی کشور با انتقاد از آمار بالای تلفات و تصادفات جاده‌ای در ایام نوروز اظهار داشت: تعداد تلفات جاده‌ای در ایام نوروز در جاده‌ها بسیار زیاد است که بایدی برای آن فکری کرد.
وی خطاب به سردار اشتری اظهار داشت: حفظ جان مردم در دست شما است و در این زمینه باید فکری کرد که مردم فقط در ایام نوروز به مسافرت نروند و مسافرت‌ها را در طول تمام سال تقسیم کنند.
وی بیان داشت: در این زمینه می‌بایست اتاق فکر تشکیل شود و اطلاع رسانی‌های لازم در این زمینه به مردم صورت گیرد تا همه مسافرت‌ها محدود به روزهای ابتدایی سال نشود.
فرمانده نیروی انتظامی کشور نیز در این دیدار اظهار داشت: در ایام نوروزی امسال حجم سفرها دو برابر شد و با این وجود آمار تصادفات و فوتی‌هاحدود ۲۰ درصد کاهش داشته است.
سردار حسین اشتری گفت: نیروی انتظامی در این ایام در راستای خدمت رسانی به مردم عزیز ایران در حال آماده باش است و به مسافران توصیه می‌شود بازگشت خود به شهرها را به روزی‌های پایانی سال موکول نکنند.
وی ابراز داشت: در طول یک سال گذشته بیش از ۱۰۰ میلیون خدمت در عرصه‌های مختلف به مردم ارائه شده است و در سال جاری موضوع هوشمندسازی ارائه خدمات به مردم را دنبال خواهیم کرد تا خدمات مورد نیاز مردم در کمترین زمان ممکن و با دقت بالایی صورت گیرد.

منبع : مهر نیوز