مسوولان اجرایی بر قوانین انتخابات اشراف کامل داشته باشند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدرضا رسولی صبح سه شنبه در نشست تخصصی انتخابات، ویژه شورای معاونین، مدیران مدارس، مسئولین و رابطین نواحی آموزش و پرورش شمیرانات که با حضور مجتبی ذاکریان، فرماندار و مسئولین اجرایی و بازرسی انتخابات این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: نزدیک به یک ماه دیگر انتخابات کلید می‌خورد و باید […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمدرضا رسولی صبح سه شنبه در نشست تخصصی انتخابات، ویژه شورای معاونین، مدیران مدارس، مسئولین و رابطین نواحی آموزش و پرورش شمیرانات که با حضور مجتبی ذاکریان، فرماندار و مسئولین اجرایی و بازرسی انتخابات این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: نزدیک به یک ماه دیگر انتخابات کلید می‌خورد و باید هماهنگی‌ها هرچه سریع‌تر به صد در صد برسد.
وی تاکید کرد: سعی تمام اعضای اجرایی و رابطین نواحی در آموزش و پرورش، باید بر این باشد که منادی انتخابات باشند.
دبیر هیئت بازرسی انتخابات شمیرانات با تاکید بر اینکه شمیرانات باید در عرصه انتخابات بهترین باشد گفت: با این اقدام دشمن را ناامید و دوستان نظام را امیدوار خواهیم کرد و ضروری است که امانتدار رأی مردم از همان لحظه انتخاب تا شمارش آرا باشیم.
رسولی با اشاره به این‌که دشمن با ورود به عرصه‌های فرهنگی به دنبال آسیب به نظام است، بیان داشت: ما باید پرچم‌دار سرمایه اجتماعی در نظام باشیم و باید بدانیم که عرصه آموزش و پرورش برای دشمن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و وظیفه ما این است که با احصای تهدیدها به مقابله با این معضلات بپردازیم.
رئیس آموزش و پرورش شمیرانات گفت: انتخابات فرصتی است که به جهاد تبیین و دشمن شناسی بپردازیم و با ایجاد رضایتمندی در مردم آن‌ها را برای حضور و مشارکت در این رخداد مهم ترغیب و تشویق کنیم.
وی بر ضرورت همراهی و هم‌افزایی هیئت‌های اجرایی تاکید کرد و گفت: مسئولان نواحی وظیفه دارند پایگاه‌ها و شعب اخذ رأی را تحت نظارت کامل داشته باشند.
رسولی یادآور شد: آمادگی همه صندوق‌ها باید افزون باشد تا زمینه مشارکت‌ها بالا برود و اگر عوامل، مشکل امنیتی در نواحی مشاهده کردند، حتماً باید موارد با حراست در میان گذاشته شود.
دبیر هیئت بازرسی انتخابات شمیرانات ابراز داشت: رأی اولی‌ها ۱۷ و ۱۸ بهمن در میدان آزادی حاضر می‌شوند و ان‌شاءالله این حضور هم نقطه عطف و مشارکتی برای شمیرانات خواهد بود تا از این فرصت نیز برای ایجاد موج انتخابات بهره ببریم.