مسیر برگشت آزادراه از پل زال به خرم‌آباد بازگشایی شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، با تلاش عوامل آزادراه و همکاری نیروهای راهداری در ۲۴ ساعت اخیر، لاین برگشت آزادراه از پل زال به خرم آباد بازگشایی و تردد در آن برقرار شد. عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان لرستان بعدازظهر شنبه به خبرنگاران گفت: با توجه به تخریب آزادراه در […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، با تلاش عوامل آزادراه و همکاری نیروهای راهداری در ۲۴ ساعت اخیر، لاین برگشت آزادراه از پل زال به خرم آباد بازگشایی و تردد در آن برقرار شد.
عباس شرفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان لرستان بعدازظهر شنبه به خبرنگاران گفت: با توجه به تخریب آزادراه در کیلومتر ۹۰ محور خرم آباد-پل زال در لاین رفت و برگشت، از عصر روز گذشته عوامل آزادراه و نیروهای راهداری مشغول بازسازی محور شدند که خوشبختانه در حال حاضر لاین برگشت آزادراه از پل زال به خرم آباد بازگشایی و تردد در آن برقرار شده است.
وی با بیان‌اینکه تلاش برای بازگشایی بقیه مسیر ادامه دارد، تصریح کرد: لاین رفت از خرم آباد به پل زال همچنان مسدود است و با توجه به شدت تخریب، بازسازی آن زمانبر است.
شرفی ادامه داد: از این رو تردد در مسیر خرم آباد به اندیمشک همچنان از محورهای جایگزین جاده قدیم خرم آباد-پلدختر برای خودروهای سبک و محور خرم آباد- کوهدشت-پلدختر- اندیمشک برای خودروهای سنگین خواهد بود.
منبع : مهر نیوز