مشارکت تمامی نهادها برای ارتقای کیفیت آموزشی اردبیل نیاز است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمود مشکی عصر جمعه در جلسه بررسی وضعیت آموزشی در استان اردبیل اظهار کرد: همدلی و مشارکت مادی و معنوی تمامی نهادها برای ارتقای کیفیت آموزشی در سطح استان اردبیل نیاز است. وی افزود: برای بالفعل کردن استعدادهای بالقوه فرزندانمان بستر مناسب و خانه دوم خوب لازم هست که برای […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، محمود مشکی عصر جمعه در جلسه بررسی وضعیت آموزشی در استان اردبیل اظهار کرد: همدلی و مشارکت مادی و معنوی تمامی نهادها برای ارتقای کیفیت آموزشی در سطح استان اردبیل نیاز است.
وی افزود: برای بالفعل کردن استعدادهای بالقوه فرزندانمان بستر مناسب و خانه دوم خوب لازم هست که برای ایجاد این بستر خوب برای تربیت نیازمند توجه ویژه تمامی اقشار جامعه به ویژه مسئولان تصمیم گیر در استان هستیم.
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل بیان کرد: برای اجرای مطلوب سند تحول قدم اول آن است که والدین جامعه و خانه و مدرسه را نسبت به پیچیدگی تربیت کودک و نوجوان در جامعه امروزی حساس کنیم که این امر با گفتمان سازی و مشارکت تمامی نهادها محقق خواهد شد.
مشکی ادامه داد: مدرسه مدل کوچکی از جامعه بوده تمام جریان‌های تعلیم و تربیتی باید منجر به ایجاد مهارت‌های زندگی دانش آموزان گردد. برای اجرای بهتر سند تحول نیازمند زمینه سازی مناسب فضای‌های آموزشی مناسب، نیروی انسانی توانمند و همراهی و جریان سازی تمامی ذی‌نفعان هستیم.
وی افزود: ما برای بالا بردن کیفیت آموزشی نیازمند توجه به زیرساخت‌های لازم اعم از فضا مطلوب آموزشی و تربیتی، تجهیزات کمک آموزشی، مدیران و معلمان توانمند و والدین مشارکت جو با حمایت مسئولین فرا بخشی جامعه هستیم.