مشارکت حداکثری باعث شکوفایی توانمندی ها و دفاع ازشایستگی نظام است

به گزارش سردبیر پرس، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در آستانه انتخابات سرنوشت ساز ۱۴۰۰ با صدور بیانیه‌ای از ملت شریف ایران اسلامی دعوت کرد تا با حضوری پرشور و یکپارچه در انتخابات ۲۸ خرداد، برگ زرین دیگری در جشن حضور رقم زده و اقتدار ملی و بین‌المللی ایران اسلامی را به نمایش بگذارند. […]

به گزارش سردبیر پرس، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در آستانه انتخابات سرنوشت ساز ۱۴۰۰ با صدور بیانیه‌ای از ملت شریف ایران اسلامی دعوت کرد تا با حضوری پرشور و یکپارچه در انتخابات ۲۸ خرداد، برگ زرین دیگری در جشن حضور رقم زده و اقتدار ملی و بین‌المللی ایران اسلامی را به نمایش بگذارند.
در این بیانیه آمده است:
از جلوه‌های شکوهمند انقلاب اسلامی، برگزاری انتخابات و اتکا و احترام به رأی مردم است. از طلیعه جمهوری اسلامی تاکنون همواره حضور مردم و تکیه بر آرای جمهور مورد تأکید، توجه و حمایت امامین انقلاب بوده و هست. انتخابات، رکن جمهوریت نظام و محملی برای تجدید پیمان با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است.
هم‌آوردی و حضور مردمانی است که صاحبان اصلی نظام به شمار می‌آیند. از این‌رو مشارکت حداکثری علاوه بر شکوفا کردن توانمندی‌ها، دفاع از شایستگی و کارآمدی نظام است و شاخصی برای تبیین سرمایه اجتماعی گران‌سنگ نظام جمهوری اسلامی است که به تعبیر رهبر معظم انقلاب: «شرکت حداکثری در انتخابات موجب کارآمدی و دفاع از اصل نظام است.» (بیانات معظم‌له ۱۴۰۰/۳/۲۶)
امروز شرکت در جشن حضور ملت، اهمیتی مضاعف یافته است که علاوه بر تکلیف دینی و ملی، پاسداری از ارزش‌ها و قدردانی از هزاران شهید، مقابله با بد خواهان و دشمنان در دفاع از عزت ملّی به شمار می‌آید که خط و نشان و مسیر خدمات دولت به مردم را نیز شکل می‌دهد.
دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با لبیک به دعوت مقام معظم رهبری و تجدید میثاق با امام راحل عظیم‌الشأن و شهدای گرانقدر از آحاد ملت، به خصوص فرهیختگان، نخبگان و به ویژه مبلغان عزیز دینی دعوت می‌نماید بار دیگر با حضوری پرشور و یکپارچه در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، برگ‌زرین دیگری در جشن حضور رقم‌زده و اقتدار ملی و بین‌المللی ایران اسلامی را به نمایش بگذارند.