مشاوره مذهبی در دانشگاه علامه طباطبایی فعال شد

غلامرضا لطیفی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به خدمات مشاوره دانشجویی در دانشگاه علامه طباطبایی گفت: مشاوره آنلاین دانشگاه اخیراً راه اندازی شده و مشاوره به صورت شبانه روزی نیز ارائه می‌شود. وی ادامه داد: با استفاده از کادری مجرب توانسته ایم، حوزه آسیب‌های روانشناختی را کاهش دهیم البته باید متذکر شد […]

غلامرضا لطیفی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به خدمات مشاوره دانشجویی در دانشگاه علامه طباطبایی گفت: مشاوره آنلاین دانشگاه اخیراً راه اندازی شده و مشاوره به صورت شبانه روزی نیز ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: با استفاده از کادری مجرب توانسته ایم، حوزه آسیب‌های روانشناختی را کاهش دهیم البته باید متذکر شد که مراجعات دانشجویان به حوزه مشاوره در حد بالایی قرار دارد.

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی همچنین از راه اندازی مشاوره مذهبی و مشاوره استعداد تحصیلی خبر داد و افزود: با توجه به مراجعات دانشجویان در حوزه مذهبی با هماهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مشاوره مذهبی فعال شد و اکنون مشاوران مذهبی در خوابگاه‌ها فعال هستند.

وی یادآور شد: ما همچنان پذیرای نقطه نظرات دانشجویان هستیم تا اگر کمبودی وجود دارد آن را جبران کنیم.

لطیفی یادآور شد: دانشگاه علامه طباطبایی بیش از ۱۷ هزار دانشجو دارد که در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می‌کنند که ۶۰ درصد این دانشجویان در مقطع تحصیلات تکمیلی حضور دارند.