مشخص شدن فینالیست های والیبال نوجوانان دسته یک کشور در قم

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مسابقات والیبال دسته یک پسران زیر نوجوان زیر ۱۸ سال کشور از سه شنبه هفته گذشته به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت کریمه قم آغاز شده است. در رقابت های مرحله نیمه نهایی ابتدا سپاهان اصفهان و رازین پلیمر تهران مقابل یکدیگر قرار گرفتند و در نهایت تیم تهرانی با […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مسابقات والیبال دسته یک پسران زیر نوجوان زیر ۱۸ سال کشور از سه شنبه هفته گذشته به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت کریمه قم آغاز شده است.
در رقابت های مرحله نیمه نهایی ابتدا سپاهان اصفهان و رازین پلیمر تهران مقابل یکدیگر قرار گرفتند و در نهایت تیم تهرانی با برتری سه بر یک مقابل حریفش به فینال راه یافت.
آرتین تهران و شف هو تهران برگزار کنندگان دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی بودند که تیم شف هو با نتیجه سه بر صفر پیروز و پای دیگر فینال شد.
در مسابقات والیبال دسته یک پسران کشور تعداد ۲۳ تیم شرکت کرده‌اند و مسابقات تیم‌ها در مرحله گروهی در سه سالن ورزشی شهر قم برگزار شد.
تیم‌های حاضر در مرحله مقدماتی و گروهی به ۴ گروه ۶ و ۵ تیمی تقسیم شدند و در پایان مرحله گروهی از هر گروه چهار تیم راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند.
مسابقات والیبال پسران دسته یک کشور، ۱۱ بهمن با شناخته شدن تیم‌های برتر خاتمه می‌یابد.

منبع : مهر نیوز