مشکلات حوزه بانوان کردستانی با دقت و جدیت پیگیری شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، اسماعیل زارعی کوشا سه شنبه شب در مراسم هفته گرامیداشت زن و در جمع بانوان شاغل در استانداری اظهار داشت: حضرت فاطمه (س)الگوی تمام انسانهاست و بهترین انتخاب برای روز زن همانا روز میلاد دخت پیامبر اسلام است. وی افزود: بانوان شاغل علاوه براینکه پابه پای مردان در اداره مشغول […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، اسماعیل زارعی کوشا سه شنبه شب در مراسم هفته گرامیداشت زن و در جمع بانوان شاغل در استانداری اظهار داشت: حضرت فاطمه (س)الگوی تمام انسانهاست و بهترین انتخاب برای روز زن همانا روز میلاد دخت پیامبر اسلام است.
وی افزود: بانوان شاغل علاوه براینکه پابه پای مردان در اداره مشغول فعالیت هستند در منزل هم مسوولیت سنگینی برعهده دارند که جای تقدیر و تشکر مضاعف دارد.
استاندار کردستان خاطر نشان کرد: مشکلات حوزه ی بانوان و معیشت آنها باید با جدیت پیگیری شود هرچند که شرایط به گونه ای است که اسب تازان تورم این تلاشها را کم رنگ جلوه می دهند.
زارعی کوشا افزود: در رابطه پایین بودن حقوق و مزایای کارکنان وزارت کشور با رئیس جمهور به صورت مفصل صحبت شده است و رئیس جمهور محترم هم دستور پیگیری داده اند و امید است در سال آینده یک اتفاق جدی در میزان دریافتی کارکنان وزارت کشور بیافتد و وضعیت معیشتی همکاران قدری تغییر کند.

منبع : مهر نیوز