مشکل آب شرب اشتهارد رفع شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار سید یوسف مولایی پیش از ظهر سه‌شنبه در جلسه‌ای که با حضور سردار ربیعی فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی کشور در سالن جلسات ناحیه مقاومت بسیج اشتهارد تشکیل شد، اظهار کرد: امروز رویکرد ما باید رفع نیازهای جدی مردم به ویژه در حوزه آب شرب شهرستان باشد. وی افزود: […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار سید یوسف مولایی پیش از ظهر سه‌شنبه در جلسه‌ای که با حضور سردار ربیعی فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی کشور در سالن جلسات ناحیه مقاومت بسیج اشتهارد تشکیل شد، اظهار کرد: امروز رویکرد ما باید رفع نیازهای جدی مردم به ویژه در حوزه آب شرب شهرستان باشد.
وی افزود: یکی از مواردی که می‌تواند راهگشا باشد شناسایی و مطالعه دقیق بر روی منابع آبی منطقه است و برآورد هزینه‌هایی که برای تجمیع این منابع باید اختصاص داده شود.
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز تصریح کرد: مشکل آب شرب شهرستان اشتهارد جزو مواردی است که به صورت مداوم در جلسات مختلف استانی و کشوری مطرح و بر رفع این کبود تأکید می‌شود.
وی ادامه داد: امیدواریم با تلاش‌های هماهنگ و مستمر و همدلی مسئولین هرچه سریع‌تر به منابع آبی پایدار برای این شهرستان دست پیدا کنیم.

گفتنی است، در این جلسه فرماندار اشتهارد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشتهارد، رؤسای آبفا و آب منطقه‌ای اشتهارد و کارشناسان حوزه آب نیز حضور داشتند.

منبع : خبرگزاری مهر