مصاف اسلوونی، صربستان و بلغارستان در تورنمنت ۳ جانبه پیش از لیگ ملتهای والیبال

سه تیم اسلوونی، صربستان و بلغارستان برای آمادگی بیشتر در بازی تدارکاتی به مصاف هم خواهند رفت. به گزارش سردبیر پرس، لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ در حالی در شهر ریمینی ایتالیا برگزار خواهد شد که این رقابت‌ها در سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع کرونا لغو شده بود. قرار است مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها در گروه مردان از هفتم […]

سه تیم اسلوونی، صربستان و بلغارستان برای آمادگی بیشتر در بازی تدارکاتی به مصاف هم خواهند رفت.
به گزارش سردبیر پرس، لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ در حالی در شهر ریمینی ایتالیا برگزار خواهد شد که این رقابت‌ها در سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع کرونا لغو شده بود. قرار است مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها در گروه مردان از هفتم خرداد آغاز شود و تا دوم تیر به مدت ۲۷ روز ادامه داشته باشد.
برخی از تیم ها تصمیم دارند که قبل از ورود به لیگ ملت ها برای آمادگی بیشتر، مسابقات تدارکاتی انجام دهند. در جدیدترین اخبار منتشر شده مشخص شد که قرار است تورنمنت سه جانبه اسلوونی در آستانه لیگ ملت ها برگزار شود. در این مسابقات علاوه بر اسلوونی، بلغارستان و صربستان حضور خواهند داشت.
این مسابقات از امروز آغاز خواهد شد و تیم ها در پایتخت اسلوونی به مصاف هم خواهند رفت. نکته جالب نحوه برگزاری این مسابقات است. قرار است هر تیم ملی به دو گروه آ و ب تقسیم شود تا همه بازیکنان قبل از شروع لیگ ملت ها بازی کنند. 
این مسابقات از ساعت ۱۸ به وقت ایران آغاز شده و در بازی اول تیم آ اسلوونی به مصاف تیم آ بلغارستان خواهد رفت. همچنین در بازی دوم از روز اول تیم آ صربستان به مصاف تیم ب بلغارستان می رود. در بازی آخر روز جمعه، تیم ب اسلوونی به مصاف تیم ب صربستان می رود. 
این رقابت ها برای آمادگی بیشتر ملی پوشان قبل از لیگ ملت های والیبال برگزار می شود.
انتهای پیام