مصاف تیم ملی والیبال ساحلی ایران با حریفان در تور جهانی بلغارستان

تیمهای ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران حریفان خود را در تور جهانی تک ستاره بلغارستان شناختند. به گزارش سردبیر پرس و با اعلام فدراسیون والیبال، مسابقات جدول اصلی تور جهانی والیبال ساحلی تک ستاره بلغارستان از امروز (جمعه) آغاز می‌شود و تا دوم خردادماه در شهر صوفیه پیگیری خواهد شد. در مرحله مقدماتی […]

تیمهای ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران حریفان خود را در تور جهانی تک ستاره بلغارستان شناختند.
به گزارش سردبیر پرس و با اعلام فدراسیون والیبال، مسابقات جدول اصلی تور جهانی والیبال ساحلی تک ستاره بلغارستان از امروز (جمعه) آغاز می‌شود و تا دوم خردادماه در شهر صوفیه پیگیری خواهد شد.
در مرحله مقدماتی جدول اصلی تور جهانی بلغارستان ۱۶ تیم در چهار گروه به مصاف یکدیگر می‌روند و تیم‌ ملی الف والیبال ساحلی ایران (بهمن سالمی – آرش وکیلی) در گروه نخست با تیم‌های کانادا، پرتغال و بلغارستان هم‌گروه است.تیم ملی ب ایران (رحمان رئوفی – عبدالحامد میرزاعلی) نیز که با حمایت باشگاه پیکان بندر دیر در این رقابت‌ها شرکت کرده است، در مرحله مقدماتی با دو تیم از لهستان و یک تیم کشور میزبان در گروه ب قرار دارد.تیم‌های ملی الف و ب ایران به ترتیب ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه و ۱۴ و ۲۰ دقیقه امروز (جمعه) در نخستین مسابقه خود به مصاف نمایندگان کشور میزبان (بلغارستان) می‌روند.پس از پایان مرحله مقدماتی، هشت تیم برتر به مرحله بعدی تور جهانی تک ستاره بلغارستان صعود خواهند کرد.
انتهای پیام